Kuzenim Rachel Daphne du Maurier

ISBN:

Published:

Paperback

375 pages


Description

Kuzenim Rachel  by  Daphne du Maurier

Kuzenim Rachel by Daphne du Maurier
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 375 pages | ISBN: | 5.35 Mb

Philip, çok küçük yaşta anne ve babasını kaybedince, ailesinden geriye kalan tek yakın akraba olan amca oğlu Ambrosse tarafından büyütülür.Ambrosse, bütün hayatı boyunca kadınlardan uzak durmayı tercih etmiş, hele evlenmeyi asla düşünmemiş birMorePhilip, çok küçük yaşta anne ve babasını kaybedince, ailesinden geriye kalan tek yakın akraba olan amca oğlu Ambrosse tarafından büyütülür.Ambrosse, bütün hayatı boyunca kadınlardan uzak durmayı tercih etmiş, hele evlenmeyi asla düşünmemiş bir insandır.

Philip ile beraber yaşadıkları çiftlik evinde, iki kardeş, iki arkadaş, baba oğul gibi, hiçbir şeyin eksikliğini duymadan, mutluluk içinde yaşamaktadırlar...Ambrosse, sağlığı için gittiği İtalya gezisinde, Kuzen Rachel ile tanışır. Bir kaç ay sonra evlilik haberi gelir.

Sonra mektupların arkası kesilir... Son gelen not, bir imdat çığlığıdır, Philip hemen İtalyaya gider, ancak Ambrosse ölmüştür.Kuzen Rachel kimdir? Nasıl bir kadındır? Ambrosse nasıl ölmüştür? İddia edildiği gibi beyninde tümör mü vardır, yoksa cinayete mi kurban gitmiştir?

Hem hayatında bir kadına asla tahamül edememiş olan Ambrosse, bu evlilik tuzağına nasıl düşmüştür?Olaylar, Kuzen Rachelin çiftliğe gelmesiyle tamamen içinden çıkılması, çözülmesi güç bir hal alır...Daphne du Maurierin büyük bir başarıyla hayat verdiği ilginç karakterleri ve hikayesiyle roman, elinize aldığınız andan itibaren sizi müthiş bir merak ve gerilim içinde bırakıyor.

Olayların üzerindeki esrar perdesi, usta bir kurguyla yavaş yavaş aralanırken, olaylar hiç beklenmedik bir yönde hızla gelişiyor.(Tanıtım Yazısından)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kuzenim Rachel":


steel-cr.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us